Francouzská přikrývka celoroční Aloe Vera 240x200cm 1440g

BR

skladem
dodací doba od 1-7 dnů

1 660 Kč

počet

Tato přikrývka je vhodná pro celoroční užívání.

Popis produktu


Tato přikrývka je vhodná pro celoroční užívání a do místností, kde je stálé teplo. Obsahuje vysoce kvalitní dutinkové komorové pojené plně protialergické duté vlákno, které je určeno specielně pro výrobu těchto přikrývek. Díky tomuto vláknu se přikrývka obemkne kolem těla spícího člověka a přispěje k pohodlnému spánku.Povrchovým materiálem je 100% polyester - mikrovlákno s výtažky z rostliny Aloe Vera. Aloe Vera příznivě působí na lidskou pokožku, má schopnost zmírňovat bolesti kloubů a svalů. Během užívání postupně uvolňuje extrakty ze svých vláken, které mají výrazný antibakteriální efekt, tudíž bezpečně zaručí hubení bakterií a roztočů. Přispívá k uvolnění těla, relaxaci a ničím nerušenému klidnému spánku. Přikrývka je vhodná pro alergiky a astmatiky.


Vlastnosti produktu


složení povrch - 100% polyester (mikrovlákno s výtažky Aloe Vera) , výplň - 100% polyester
barva bílá
rozměr 240x200cm
typ Francouzská přikrývka Aloe Vera, celoroční
Plošná hmotnost 1440g na celý rozměr výrobku ( 300g/m2 )
Teplota praní Přikrývky Aloe Vera se dají prát v automatické pračce do 95°C a poté sušit v bubnové sušičce na sníženou teplotu.

No customer reviews for the moment.

Write a review

Francouzská přikrývka celoroční  Aloe Vera 240x200cm 1440g

Francouzská přikrývka celoroční Aloe Vera 240x200cm 1440g

Tato přikrývka je vhodná pro celoroční užívání.

Související produkty

Copyright © 2015 by Povlečeni-kvalita.cz - nejširší nabídka ložního povlečení | prodej & poradenství - Všechna práva vyhrazena.