Odstoupení od kupní smlouvy

Nyní vám poskytneme informace ,jak postupovat ,když chcete z jakéhokoliv důvodu vrátit zboží. Máte právo odstoupit od kupní smlouvy, a vrátit nám zboží a to do čtrnácti (14) dnů od převzetí zboží.Zboží nesmí být vybalené a poškozené,protože bude sloužit k dalšímu prodeji.

Pro odstoupení od kupní smlouvy můžete využít formulář pro odstoupení od kupní smlouvy, který můžete zasílat na adresu.Nejjednodušší způsob je zaslání vyplněného formuláře spolu s vráceným zbožím na výše uvedenou adresu.

Zboží byste měli vrátit úplné, s kompletní dokumentací, nepoškozené, čisté a pokud možno v originálním obalu, ve stavu a hodnotě, v jakém jste je převzali. V případě, že bude vrácené zboží nekompletní, poškozené, nebo jinak zničené, posíláme zboží zpět a peníze nevracíme !!! Odstoupíte-li od kupní smlouvy, nesete náklady spojené s navrácením zboží, a to i v tom případě, kdy zboží nemůže být vráceno pro svou povahu obvyklou poštovní cestou.Více o odstoupení od kupní smlouvy se dozvíte v našich obchodních podmínkách.


Copyright © 2015 by Povlečeni-kvalita.cz - nejširší nabídka ložního povlečení | prodej & poradenství - Všechna práva vyhrazena.