Způsoby doručení

Aby byl zákazník u nás co nejvíce spokojený, snažíme se zboží dopravit tak, aby bylo u zákazníka co nejdříve. Zboží je možné přepravit dvěmi přepravními společnostmi. U obou přepravců je garantováno doručení do druhého dne (od převzetí zásilky přepravcem). Používáme profesionální služby České pošty, které nabízejí možnost opětovného doručení, uložení zásilky blízko bydliště zákazníka nebo v případě PPL i večerní doručení.

1. Přepravní služba PPL ČR

Svoz a distribuce balíkových zásilek jsou zajištěny vozidly dodávkového typu. Každá zásilka je opatřena čárovým kódem a díky několika skenům v průběhu přepravy jsou zásilky pod neustálou kontrolou. Cestu zásilky lze sledovat pomocí systému Tracing and Tracking na internetu a mobilním telefonu.Balík Soukromá adresa bude na zadanou adresu doručen do druhého pracovního dne následujícího po dni odeslání. V den doručení Vás bude telefonicky kontaktovat řidič, aby upřesnil detaily o doručení zásilky. Čas doručování je v rozmezí 8 - 18 hod.

 1. 1 Přepravní služba PPL Slovensko

2. Česká pošta

Česká pošta Balík Do ruky

Balík Do ruky bude na zadanou adresu doručen do druhého pracovního dne následujícího po dni odeslání. V den odeslání Vám bude zaslána SMS potvrzující doručování balíku. Uloženou zásilku si můžete osobně vyzvednout nebo telefonicky požádat o opakované doručení.

Pokud Vám nevyhovuje navrhovaný čas a způsob doručení, tak můžete změnit termín nebo místo pro dodání balíku. Na stránce www.ceskaposta.cz/zmenadispozice si nejpozději v den podání zásilky změníte nakládání s balíkem dle svých časových možností a požadavků.


Česká pošta Balík Na poštu 

Balík Na poštu bude na zadanou poštu doručen do druhého pracovního dne následujícího po dni odeslání. V den doručení Vám bude zaslána SMS potvrzující připravení balíku na vyzvednutí.

Pokud potřebujete, aby byl Váš balík připraven k vyzvednutí déle než standardních 7 pracovních dnů, prodlužte si tuto lhůtu až na 15 dní.

Každému balíku je přiděleno podací číslo zásilky, díky kterému můžete jeho pohyb sledovat pomocí služby sledování zásilek Track & Trace. Toto číslo Vám pošleme společně s odkazem v e-mailu, který potvrzuje objednávku. Pohyb balíku můžete kontrolovat i na bezplatné telefonní lince .


Copyright © 2015 by Povlečeni-kvalita.cz - nejširší nabídka ložního povlečení | prodej & poradenství - Všechna práva vyhrazena.